ماشین لباسشویی یکی از تولیدات پرطرفدار و بسیار پیشرفته از برند آلمانی بوش دربین افراد محبویت بسیاری را گسب نموده است. برند بوش با سابقه طولانی خود در زمینه تولید لوازم خانگی به یکی از برندهای مطرح در جهان تبدیل شده است. ماشین لباسشویی بوش، به واسطه طراحی به روز و تکنولوژی پیشرفته خود توانسته خریداران را به خود جلب نماید.
این ماشین لباسشویی اصل آلمان، بازدهی و عملکرد بسیار مطلوبی را در زمینه شستشوی لباس ها از خود نشان داده و کیفیت شست و شو در سطحی بالا حفظ نموده است.
ماشین لباسشویی بوش مجهز به پیشرفته ترین برنامه های کاربردی شست و شو است و کار کرد با برنامه های این دستگاه برای کاربر بسیار راحت و آسان خواهد بود. بالاترین سطح کیفیت در شستشو در کنار مصرف بسیار پایین انرژی به طول عمر دستگاه کمک نموده و دوام بالاتری نسبت به سایر محصولات هم ردیف خود دارد.
لباسشویی بوش یک محصول آلمانی بوده که با داشتن قابلیت های بی نظیر خود در شستشو توانسته جایگاه ویژه ای را در بین خریداران کسب نماید.

ویژگی ماشین لباسشویی بوش آلمان

ماشین لباسشویی بوش، با برنامه های شستشوی متنوع طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. شما می توانید این محصول را با اطمینان از نمایندگی ماشین لباسشویی بوش اهواز تعمیر و با خیال راحت استفاده نمایید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول، حسگر و سنسوری است که جهت اندازه گیری وزن لباس ها در دستگاه تعبیه شده است. به وسیله این تکنولوژی ماشیت لباس شوئی بوش لباس های قرار داده شده در دستگاه را وزن نموده که می توان برنامه شستشوی مناسب را انتخاب نمود.
از ویژگی های دیگر ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان مجهز شدن دستگاه به برنامه Pre-Wash است. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که لباس ها ممکن است به حدی کثیف باشد که نیاز به یک شستشوی اولیه است. به همین منظور یک برنامه شستشوی خاص در نظر گرفته می شود تا پس از آن عملیات شستن انجام شود.
صفحه نمایش ماشین لباسشویی بوش از ویژگی دیگر این محصول است که به وسیله این LCD ظریف می توانید به راحتی اطلاعات شستن البسه و مدت زمان باقی مانده را مشاهده نمایید. کم صدا بودن و عدم لرزش در ماشین لباسشویی بوش، آن را به یک محول یونیک و خاص تبدیل نموده است.
مدل های ماشین لباسشویی بوش
ماشین لباسشویی بوش در انواع متنوعی تولید و به بازار عرضه شده است. نمایندگی ماشین لباسشویی بوش اهواز تنوعی از ماشین لباسشویی های بوش را به شما خریدادران محترم ارائه می نماید.
ماشین لباسشویی بوش سری 4 یکی از مدلهای این محصو ل است. این ماشین لباسشویی با ظرفیت 7 کیلوگرم مناسب برای مصارف خانگی با جمعیت کم بوده و مجهز به تمام برنامه های کاربردی است. این دستگاه از طراحی ساده برخوردار بوده و پنل کاربری راحتی دارد. کد لباسشویی های بوش سری 4 با WAK قابل شناسایی است.
مدل دیگر این محصول، ماشین لباسشویی بوش سری 6 بوده که دارای ظرفیت لگن 8 و 9 کیلوگرم است. این دستگاه دارای پنل ترکیبی تاچ و مکانیکی است که برنامه های شست و شو در وسط دستگاه تعبیه شده است. این محصول با کد WAT قابل شناسایی است.
ماشین لباسشویی بوش سری 8 که بالاتری سری لباس شویی های بوش است دارای ظرفیت 8 و 9 کیلوگرم بوده کخ مجهز به به روز و جدیدترین برنامه های شست و شو است. این محصول با کد WAW قابل شناسایی است.
ماشین لباسشویی بوش سری Home Professionalنیز از جدیدترین تولیدات این شرکت مطرح است. این محصول از نظر ظاهری و طراحی بسیار پیشرفته و شیک تر از سری 8 است.