ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش، پایه ثابت مهمانی های شما

ماشین ظرفشویی بوش را به جرات می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین و با کیفیت ترین ماشین ظرف شویی های جهان معرفی کرد. امروزه ماشین ظرشویی به عضوی جدانشدنی از زندگی افراد تبدیل شده است که در کنار سایر براندهای موحود، شرکت بوش، مطلوب ترین عملکرد را در تولید این محصول کاربردی داشته است.

ظرفشویی بوش یک محصول آلمانی بوده که با داشتن قابلیت های بی نظیر خود در شستشوی ظروف توانسته جایگاه ویژه ای را در بین خریداران کسب نماید.

ویژگی ماشین ظرفشویی بوش آلمان

ظرفشویی بوش، با انواع برنامه های شستشوی متنوع طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. این محصول با تکنولوژی خاص خود قدرت بالایی در از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود بر روی ظروف داشته و همچنین علاوه بر شستشوی بسیار قدرتمند، ظروف را کاملاً ضد عفونی کرده و آنها را از هرگونه آلودگی تمیز می نماید.

مجهز بودن ماشین ظرف شویی بوش به برنامه شست و شوی بهداشتی، مناسب برای از بین بردن باکتریهای ظرف ها  است که این برنامه برای خانواده هایی که دارای کودک یا فرد بیمار هستند مناسب است. در این برنامه زمان شستن ظروف کاهش یافته و میزان پاک کنندگی بالایی دارد.

از ویژگی های  برجسته این محصول از برند بوش، سیستم خشک کن آن است که پس از اتمام مرحله شستن، ظروف درون دستگاه کاملاً خشک و شفاف می شود.

فناوری های بکار رفته در ماشین ظرفشویی بوش

ظرفشویی بوش آلمان، مجهز به تکنولوژی محافظت از ظرف های کریستال و شیشه ای است و برای شستشوی ظروف قیمتی کاربرد دارد.

برنامه های قابل استفاده در ظرفشویی های بوش بسته به مدل  و سری آنها متفاوت و متنوع است و هر چه سری و مدل این دستگاه بالاتر باشد تعداد برنامه های شستشوی دستگاه نیز افزایش می یابد. برنامه های اصلی جهت شستشو در ظرفشویی بوش شامل شستن و پاکسازی ظروف در کوتاه ترین زمان ممکن، شست و شوی ظروف در دمای متعادل 45 درجه سانتی گراد، برنامه prewash یا پیش شستشو، برنامه کاربردی شستشو ظروف چرب یا شیشه ای از برنامه های کاربردی این دستگاه به شمار می آید.

مدل های ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرف شویی بوش آلمان، در مدل و سری های متنوعی تولید و به ابزار جهانی عرضه گردیده است. از مدلهای متنوع این ماشین می توان به ماشین ظرفشویی بوش سری 4 اشاره نمود. این محصول، همه برنامه های کاربردی شستن ظروف را در خود جای داده و از قیمت بسیار مطلوبی برخوردار است. این ماشین ظرفشویی، با پنل مکانیکی بر روی دستگاه طراحی شده و به فروش می رسد که به دوام محصول کمک نموده است.

از دیگر مدلهای ظرفشویی بوش سری 6 است که نسبت به سری خود، از دستورات شست و شوی بیشتری برخوردار است و پنل آن بصورت لمسی طراحی گردیده که به زیبایی محصول افزوده است.

سری 8 ظرفشویی بوش، از بالاترین مدلهای این برند به شمار می رود که از نظر طراحی نیز با سایز مدل ها تفاوت دارد. در این مدل از ظرف شویی بوش، پنل کاربردی بالای درب دستگاه و داخل تعبیه شده که در زمان بسته شدن درب پنل دیده نمی شود و ظاهر ظرفشویی یک دست بوده و هیچ کلیدی بر روی آن دیده نمی شود.

این ماشین ظرفشویی بوش در دو مدل رومیزی و ایستاده یا مبلی تولید شده که در رنگ های سفید و سیلور به فروش می رسد. شما بسته به سبک دکوراسیون خود می توانید ماشین ظرفشویی خود را با وسایل منزل ست نمایید و نمای زیبایی به محیط خانه خود ببخشید.