تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

قطعات اصلی محصولات بوش از کیفیت بالایی برخوردارند و به‌آسانی آسیب نمی‌بینند. تعمیرکاران لوازم خانگی بوش باید تخصص کامل در تعمیرات این برند را داشته باشند و بتوانند عیب‌یابی را به‌طور دقیق انجام دهند و از تحمیل هزینه‌های زیاد به مصرف‌کنندگان خودداری نمایند. مهمترین قسمت تعمیرات، عیب‌یابی دستگاه است. تعمیرکاران و سرویس‌کاران ما در نمایندگی مرکزی اهواز با تسلط کامل بر عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش آماده ارائه خدمت به مصرف‌کنندگان عزیز هستند.

نحوه عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بوش
چنانچه مشکلی در ظرفشویی شما پدید آمد دستگاه آن را به‌صورت کد نشان می‌دهد.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش

صدای زیاد ماشین ظرفشویی بوش
ظرفشویی بوش در حین کار مقداری سر و صدا دارد. اگر این صدا بیش از حد نرمال باشد نیاز به تعمیرات ظرفشویی بوش خواهید داشت. در ظرفشویی‌هایی که حین شستن ظروف صدایی تولید نمی‌کنند، بروز صدای کم هم می‌تواند نشان دهنده اختلال در فعالیت دستگاه باشد.

وجود بوی بد ماشین ظرفشویی
یکی از ایراداتی که معمولاً توسط مصرف‌کننده برطرف می‌شود بوی بد درون ماشین ظرفشویی است. جهت رفع بوی بد نخست شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی کنید. سپس بازوهای آبپاش را بررسی کنید. ماندن پسماند در این قطعه هم می‌تواند باعث ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی شود.

ظروف در ماشین ظرفشویی بوش خشک نمی‌شوند
خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش علت‌های گوناگونی دارد که جهت برطرف کردن این مشکل باید با متخصصین مرکز تعمیر ظرفشویی بوش تماس حاصل فرمایید.

ظاهر شدن پیام E09 روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بوش
زمانی که ارور E09 بر روی نمایشگر ظرفشویی بوش می‌آید، یعنی آب هیچگاه گرم نمی‌شود بنابراین کیفیت شستشو به شدت پایین آمده و ظروف اصلا خشک نمی‌شوند. در این شرایط باید المنت و یا هیت پمپ توسط تعمیرکاران متخصص ماشین ظرفشویی بوش تعویض شوند.

ظاهر شدن علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش
یکی از ارورهای شایع ماشین لباسشویی بوش علامت شیر آب است که معمولاً با رنگ قرمز نشان داده می‌شود. این ارور هنگامی رخ می‌دهد که سیستم ورود و خروج آب مختل شده باشد. هنگامی که سیستم دچار نشتی شده باشد احتمالا با ارور E15 هم مواجه می‌شود.

علت گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش
گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش بسته به عوامل مختلفی دارد که جهت دریافت راهنمایی‌های لازم در این شرایط بهتر است با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تماس حاصل فرمایید. البته باید بدانید که ظرفشویی بوش ۲ مدل اصلی دارد. یک مدل ماشین ظرفشویی بوش، مدل SGS و مدل دیگر SMS است که دلایل گرم نشدن آب باتوجه به مدل دستگاه متفاوت است.

باز نشدن درب محفظه قرارگیری قرص ماشین ظرفشویی بوش
چنانچه ظروف بعد از شستشو باز هم کثیف باشند، ابتدا شوینده‌های ماشین ظرفشویی خود را بررسی کنید تا تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته نباشد. سپس باید ایراد را در ماشین ظرفشویی بررسی کنیم. که آیا ظرفشویی و یا شئ خارجی خاصی جلوی حرکت آبفشان‌ها را گرفته است؟ آیا آبفشان‌ها دچار گرفتگی شده‌اند؟ چنانچه هیچکدام از این موارد نبود باید ایراد را در کثیفی مخازن داخلی و یا ایراد فنی مانند ضعیف شدن موتور بیابیم.