تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

امروزه مهمترین اصل فقط کیفیت محصول خریداری شده نیست؛ بلکه خدمات پس از فروش یکی از بخش‌های مهم خرید هر محصول است. چنانچه محصولات هر برند معتبر و شناخته شده خدمات پس از فروش به‌روز و مورد تایید شرکت تولید کننده آن داشته باشد، قابل اعتماد هستند. یکی از برندهای شناخته شده و محبوب در کشورمان ماشین لباسشویی بوش است که امروزه در مدل‌های مختلف با قابلیت‌های جانبی گوناگون در بازار عرضه می‌شود. 

تجهیزات لباسشویی‌های بوش بسیار پیشرفته و دیجیتال شده است و لباسشویی بوش با استفاده از تکنولوژی BLDC در کاهش مصرف انرژی در جهان پرچمدار است. اما باید بدانید که ماشین لباسشویی بوش هم مثل سایر لوازم خانگی برقی ممکن است با مشکلاتی در عملکرد و خرابی مواجه شود که با دریافت اطلاعات مورد نیاز از نحوه عملکرد دستگاه و ضروریات تعریف شده برای صحت آن می‌توان برای حفظ سلامت ماشین لباسشویی و پیشگیری از بروز مشکلات در آن اقدام کرد.

مهمترین مشکلات ماشین‌های لباسشویی بوش

_ به‌وجود آمدن لکه‌هایی روی لباس بعد از شست‌وشو با ماشین لباسشویی بوش
در این‌صورت احتمال نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی وجود دارد که جهت برطرف کردن مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید با نمایندگی مرکزی اهواز تماس حاصل فرمایید.

_ بر‌ جای ماندن پودر روی لباس پس از شست‌وشو با ماشین لباسشویی بوش
وظیفه گرمایش آب در ماشین‌های لباسشویی را المنت دستگاه برعهده دارد. و هر نوع مشکل در این قطعه باعث عدم گرمایش آب و حل نشدن مواد شوینده می‌شود.

_ نشت آب
مخدوش شدن شلنگ ورودی آب لباسشویی، وجود مشکل در پمپ تخلیه، بسته شدن اتصالات و آب ورودی دستگاه، آسیب دیدن لاستیک دور درب، انواع خرابی در قفل درب ماشین لباسشویی و عدم کارکرد درست سوییچ کنترل سطح آب باعث بروز نشت آب در ماشین‌های لباسشویی می‌شود.

_ برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
از مهم‌ترین عوامل بروز این مشکل، سیمکشی داخلی دستگاه است که علاوه‌بر برق‌دار کردن ماشین لباسشویی می‌تواند باعث آتش‌سوزی هم شود.

_ روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش
ابتدا از اتصال دستگاه به برق و از چفت شدن درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. در غیر این‌صورت ممکن است اختلال از مدار تایمر، کلید قفل درب یا پاور توزیع برق دستگاه باشد.

_ تخلیه نکردن ماشین لباسشویی
ممکن است شلنگ تاخوردگی داشته باشد یا قسمتی از آن سوراخ شده باشد، پس از بررسی شلنگ تخلیه، نظافت فیلتر پمپ تخلیه و تسمه محرک دستگاه را بررسی کنید.

_ لرزش و ارتعاش بسیار زیاد ماشین لباسشویی
ابتدا پایه‌های ماشین لباسشویی برای قرارگیری دستگاه را بررسی و تراز کنید. چنانچه مشکل برطرف نشد ممکن است قطعات داخلی دستگاه مانند بولبرینگ آسیب دیده باشد.

_ وجود صدای بلند و شدید در ماشین لباسشویی
هرگونه صدای عجیب بیانگر مشکلات جدی در ماشین لباسشویی است که نیاز به تعمیر تخصصی دارد.

_ بوی سوختگی در ماشین لباسشویی
در زمان بروز این اتفاق ابتدا دستگاه را از برق کشیده و با کارشناس متخصص تعمیر اهواز مرکز تماس حاصل فرمایید.

_ نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
نخست مطمئن شوید که درب دستگاه به درستی بسته شده باشد. سپس تسمه‌ها را کنترل کنید، شل شدن یا بروز هرگونه مشکل در این قسمت سبب ایجاد خلل در روند چرخش دستگاه خواهد شد.

_ کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی بوش
در صورت مواجهه با این مشکل، ابتدا تنظیمات ماشین لباسشویی خود را ریست کنید و همین‌طور از مسدود نبودن مسیر شلنگ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مطمئن شوید. چنانچه مشکل برطرف نشد، از کارشناس تعمیر مجرب نمایندگی مرکزی اهواز کمک بگیرید.

نکات پایانی
کلیه خدمات نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی بوش از‌ جمله تعمیر و تعویض قطعات اصلی بوش با در نظر گرفتن نکات ذکر شده در فاکتور ارائه شده به مشتری، پس از انجام مشمول 6 ماه گارانتی خواهد بود.

Call Now Buttonتماس با ما